Jole forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jole forum

Dobro došli na forum i uživajte!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Da li verujete u horoskop?

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? EmptySre Jan 09, 2008 3:44 pm

Nadam se da ovo spada u Astrologiju. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? EmptySre Jan 09, 2008 5:29 pm

Naravno,da ne verujem.
A ti?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? EmptySre Jan 09, 2008 5:32 pm

Zaboravio sam da ti kazem da ti je tema dobra otprilike kao i ona moja za mobilne.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? EmptySre Jan 09, 2008 10:10 pm

lol! lol! lol! Ne. Ali kao sto kazes...... kad nece niko. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Jole
Administrator
Administrator
Jole


Broj poruka : 136
Datum upisa : 30.12.2007

Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? EmptySre Jan 09, 2008 10:15 pm

Ne verujem u horoskop
Nazad na vrh Ići dole
https://jole314.serbianforum.info
Gost
Gost




Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? EmptySre Jan 09, 2008 10:19 pm

Drago mi je zbog vas dvojice. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? EmptyPet Jan 11, 2008 1:00 am

Ne znam. Mada mi je jedna zena, koja mi drzi casove matematike jednom gledala u horoskop i sve je pogodila!!! Tada smo se znali tek nedelju dana, a izgledalo je kao da se poznajemo godinama!!!!! Medjutim i dalje slabo verujem u te stvari!!!! Nekima je to primarno u zivotu i cekaju da im se dogodi sve sto se kaze, ali ja ne verujem u to da bi slepo pratio sta mi je receno!!! Delimicno DA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? EmptyPet Jan 11, 2008 7:21 pm

Lord Voldemor ::
Ne znam. Mada mi je jedna zena, koja mi drzi casove matematike jednom gledala u horoskop i sve je pogodila!!! Tada smo se znali tek nedelju dana, a izgledalo je kao da se poznajemo godinama!!!!! Medjutim i dalje slabo verujem u te stvari!!!! Nekima je to primarno u zivotu i cekaju da im se dogodi sve sto se kaze, ali ja ne verujem u to da bi slepo pratio sta mi je receno!!! Delimicno DA!!!!

Da li to utvrdjuju na osnovu rasporeda zvezda ili kako?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? EmptyPon Jan 28, 2008 10:07 pm

Pa da , i zvezda i planeta! Jebem li ga kako ali pogode mamu im jebem!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li verujete u horoskop? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li verujete u horoskop?   Da li verujete u horoskop? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li verujete u horoskop?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jole forum :: Zabava :: Astrologija-
Skoči na: